Telefon : +90 224 211 38 42

Tanıtım

Eurowinch, tekrar raya yerleştirme sistemlerinin dağıtımı konusunda resmi iş ortağı olan Sams France’ın hizmetlerini de sunmaktadır. Sams, Türkiye ile güçlü bağları olan ve yük kaldırma alanında 50 yıllık tecrübeye sahip bir Fransız şirketidir.

 

Trafik kazası, hava koşulları, makas sorunları ve bunun gibi tüm unsurlar bir tramvayı raydan çıkarabilir ve böylelikle ulaşım ağının aksamasına sebebiyet verebilir. 

Bu nedenle, Sams’ın tasarladığı tekrar raya yerleştirme sistemi  her türlü arazide kullanılabilen (toprak, çim, taşlı alanlar vb.), güvenilir ve en kritik durumlar (şehir, istasyonlar, eğimli alanlar vb.) Bu sistem, dünyada 13'ten fazla ülkede kullanılmaktadır.

Sams,  sistemine ek olarak yerinde verilen teorik ve pratik bir eğitim de sunmaktadır. Bu şekilde acil bir durumda gerekli olabilecek tüm bilgileri detaylı bir şekilde verilmektedir.

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.