Telefon : +90 224 211 38 42

Hakkımızda

Eurowinch olarak , 2004 yılından bu yana Bursa’da çekme ve kaldırma vinçleri ile vinç kompenantlarının yerli üreticisi olarak faaliyet göstermekteyiz.

İmalat, İthalat yapan ve yaptığı ihracatlar ile Türkiye ekonomisine katkı sunan bir firmayız.

Markamız Arge Vinç, Savunma Sanayi, Arama Kurtarma Araçları ve Offroad  ekipmanları alanlarında sektörün lideri ve uzmanı olarak kabul edilmektedir.

1948’den beri kurtarma vinçleri imalatı yapan ve Dünya’nın en az 65 ülkesinde 1.sırada tercih edilen WARN markasının Eurowinch olarak Türkiye’deki tek resmi temsilcisiyiz.

40 yıllık tecrübeye sahip DLD Gruba bağlı Fransa Starter Winches Teknoloji  grubunun ortağı  olarak aldığımız mühendislik desteği ile araçlara uygun özel çözümler sunabiliyoruz.

Avustralya kökenli 1 numaralı Off-Road aksesuarları markası Outback-Import Türkiye distribütörüyüz.

Fransa merkezli tramvay deray sistemleri üreticisi SAM’S firmasının Eurowinch olarak Türkiye’deki  çözüm ortağıyız.

Ürünlerimiz olan vinçler ve diğer taşıma çözümleri, Türkiye ve dünyadaki en zorlu koşullarda test edilmiştir.

Fransa DLD Group’tan aldığımız  destek ile 2018’de kurtarma vinçlerinde  IP 67 sızdırmazlık standartlarını sağladık ve savunma sanayinin kullanımına sunduk. Öğrenen ve gelişen bir iş kültürünü benimseyerek sürekli yenilikleri takip ediyor ve ürünlerimize uyguluyoruz.

Güçlü ve kaliteli servis hizmeti vermek her zaman önceliğimizdir. (YÜK TESTİ , PROFESYONEL TAMİR, BAKIM HİZMETİ ve ORJİNAL YEDEK PARÇA KULLANIMI)

Kalite ve güvenden taviz vermeyen anlayışımız doğrultusunda ürünlerimiz için 10 yıl yedek parça bulundurma garantisi veriyoruz.

Türkiye ekonomisine yön veren önemli şirketler ve kamu kurumları referanslarımız ile de güven veren yapımızı pekiştiriyoruz.

2004’den beri verdiğimiz hizmetlerimize,  sizlerden aldığımız güçle %100 memnuniyete ulaşabilme fesefesi ile devam etmekteyiz…

Saygılarımızla

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz. Kabul ediyorum.